PRO ŠKOLY

Aktivně podporujeme myšlenku rozvoje a inovace přírodovědného vzdělání. Od roku 2009 realizujeme úspěšný projekt vývoje pomůcek a učebních metodik pro vzdělávání v oblasti chemie a přírodních věd pro MŠ, ZŠ a SŠ.Všechny vzdělávací pomůcky můžete objednat zde.

Přenosná laboratoř

Přenosný „chemický kabinet“ v plastovém boxu obsahuje návody, chemikálie a pomůcky pro provedení čtyřiceti chemických pokusů na 2. stupni ZŠ a středních školách. Přenosná laboratoř pokrývá většinu témat Rámcových vzdělávacích programů z chemie na základních a středních školách.

Souprava pro pokusy v MŠ a ZŠ (Tajemství přírody)

Box obsahuje návody a vše potřebné k provedení sta přírodovědných pokusů určených dětem předškolního a školního věku. Využijete ho v rámci výuky, ale i při mimoškolních zájmových činnostech.

Soupravička pomůcek pro mé pokusy (Tajemství přírody)

Kbelík s bezpečnými laboratorními pomůckami pro zvídavé badatele. Se Soupravou pro pokusy v MŠ a ZŠ určeno k provedení čtyřiceti přírodovědných pokusů.

Čtenářská gramotnost

Soubor 28 úloh pro rozvoj čtenářské gramotnosti ve výuce chemie v souladu s rámcově vzdělávacím programem pro ZŠ a SŠ. V metodickém komentáři najdete návod, jak s úlohami pracovat.

Zadání úloh
Zadání úloh + řešení

V případě, že neznáte nebo jste zapomněli heslo k řešení úloh, kontaktujte nás prosím na info@lach-ner.com.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

tel.: +420 315 618 315
e–mail: info@lach-ner.com