Naše služby
06 Lab 2.jpg
arrow
Nabízíme využití našich výrobních a adjustačních prostor, služby a zkušeností naší analytické laboratoře, odborné poradenství a konzultace našich pracovníků z výroby a oddělení kvality a možnost individiálních potřeb pro skladování různých druhů chemických látek a materiálů.
sklad

Dodávky v bulkových množstvích a balení

Kromě standardních laboratorních balení nabízíme i velkoobjemové a bulkové formáty obalů, různé typy obalových materiálů a možnosti individuálních řešení pro velikosti balení, ale i možnost netradičních obalových hmot a velikostí podle požadavků zákazníka.

Měření specifikací chemických látek podle požadavků zákazníka

Mimo rozšiřování specifikací a snižování požadovaných hodnot případných nečistot ve výsledném produktu uváděné na trh, pracujeme i na vývoji individuálních specifikací i pro nestandardní výrobky zaváděním a používáním nových metodik podle požadavků zákazníka. Pracujeme na zavádění specifikací podle mezinárodních certifikovaných norem.

laboratoř

Míchání roztoků a směsí

Adjustaci výrobků se věnujeme více než 50 let. Díky zázemí vlastní chemické výroby snadno vybavíme vaše produkty vším potřebným. Připravíme chemikálie i roztoky a směsi v požadovaném obalu a množství. Samozřejmostí jsou analýzy dle individuálních požadavků, etikety i doručení na požadované místo.

roztok

Možnost konsignačního skladování

Nemáte potřebné skladovací kapacity nebo vyhovující monitorované prostory? Nabízíme využití našich skladů podle individuálních požadavků.

skladování

Analytické testování externích a zákaznických vzorků

Můžeme nabídnout podporu a pomoc naší analytické laboratoře, a to jak vývojem a implementací metod, tak přebíráním hotových postupů a řešení.

testování

Adjustace do vlastních obalů dle individuálních požadavků zákazníků

Dokážeme zvalidovat a použít dodaný obal pro konkrétní produkt, a to jak pro laboratorní použití tak pro průmyslové aplikace a výroby.

balení
Lachner_logo_grey.png

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás prosím

LACH-NER E-SHOP
Náš výrobní sortiment doplňujeme o laboratorní chemikálie špičkových značek. V našem e-shopu můžete objednat značky Lach:ner, Acros Organics, Fischer Chemicals, Alfa Aesar, Biosolve a CPAchem.
bottles2.png
NAŠE PRODUKTY
Vyrábíme čisté a laboratorní chemikálie, v garantované kvalitě kontrolované naší vlastní laboratoří.
O NÁS
Máme vlastní laboratoř pro kontrolu kvality, výrobní a skladovací prostory a všechny potřebné certifikáty, zaměstnáváme špičkové odborníky a klademe důraz na neustálé zlepšování služeb a vývoj nových výrobků.